EHEIM (založeno 1949)

Autor článku:Ing. Jaroslav Macenauer
Počet čtenářů:1558
Datum publikace:1.4.2016 07:45
Počet komentářů:0
Editor článku:Ing. Jaroslav Macenauer

Firma EHEIM se řadí k průkopníkům v oblasti moderní akvarijní technologie a svým významem patří již celá desetiletí k absolutní světové špičce. V oblasti optimálních filtračních systémů, technického zařízení a širokého výběru příslušenství je v čele inovačního vývoje a stále udává jeho směr. Technologie firmy EHEIM umožňuje vytvářet dokonalé přírodní prostředí a proto je také používána k přeměně zahradních jezírek ve vysoce funkční a spolehlivě fungující biotopy.

Široká nabídka velmi atraktivních akvárií a kombinovaných akvarijních souprav firmy Müller & Pfleger aquaristik poskytuje možnost pestrého individuálního výběru, který splní téměř každé přání zákazníků. V neposlední řadě i firma Jäger značně přispěla k rozvoji akvaristiky ucelenou řadou topítek.

Nepřetržitě již od roku 1992 tuto prestižní firmu výhradně zastupujeme na Českém a Slovenském trhu a v návaznosti na to poskytujeme nejširší sortiment výrobků, náhradních dílů, odborných školení a servisu. Spojení jmen EHEIM - MACENAUER se stalo synonymem spolehlivosti, fundovanosti a kvality v oboru akvaristiky.


Přehledový katalog ke stažení

EHEIM video
Sdílejte článek s ostatními

Digg! Facebook stumbleupon technorati linkedin Google del.ici.ous myspace
Tisknout PDF verze Odeslat článek e-mailem

Produkty související s článkem